Jmenuji se Kamila a ve Vile se budu starat prostřednictvím masáží o Vaši pohodu a relax a třeba i pomohu odstranit bolest, bloky nebo i Vaše starosti. Masážím se věnuji intenzivně od roku 2012 a neustále rozšiřuji nabídku a dále se vzdělávám. Mám heslo, pořádně a poctivě nebo raději nic.

Ceník je členěn v časových intervalech a druhu masáže, na partii, kterou chcete namasírovat se domluvíme spolu. Všeobecně doporučuji záda a šíji, nebo masáž nohou, popř. celotělovou masáž. Minimálně doporučuji hodinovou masáž, protože za půl hodiny si stihnete sotva uvědomit, že jste na masáži. Používám masážní olej TOMFIT a ráda jej doplním vonnou esencí dle Vaší libosti (pomeranč, levandule, máta, citron)

 

 

Klasická masáž – sportovní a relaxační

V případě spasmů a svalové únavy je vynikající klasická masáž. Doporučuji minimálně kombinaci masáže zad a šíje. 

Pro ženy je velmi příjemná masáž nohou a opomíjeny jsou často ruce, přitom ruce si též zaslouží naši péči. 

Do masážního oleje přidám jako aromaterapii i léčbu vonný olej podle vašeho výběru. 

Před klasickou masáží doporučuji 15 minut prohřívající sauny

CENA:

60 minut        800kč

Masáž lávovými kameny

v současném hektickém způsobu života je relaxace nevyhnutelnou podmínkou přežití dnešní rychlé a moderní doby. Negativní energie vychází z těla ven, rozum se zbavuje chmurných myšlenek a zústává pouze pocit duševní a tělesné pohody. Masáž lávovými kameny Vás přivede do správné nálady. Tělo a mysl se uvolní a tím vytvoří klidnou atmosféru. Teplo kamenů po těle působí jako dotyk slunečních paprsků, které jemně prohřejí tělo a uvolní napětí. Magic hot stones pochází z Havajských ostrovů a i proto je doplněna technikami Havajské masáže.

 

Cena:

60minut                 1 200kč


Bambusová masáž / Warm Bamboo massage

Horká Bambusová masáž – je jedním z nejstarších léčebných umění. Historie bambusových masáži sahá až k starověkým Hindům, Peršanům a Egypťanům. Různé způsoby masáží bambusem se doporučují pro mnohé nemoci a jsou uznávanou součástí mnoha fyzikálních – rehabilitačních programů a masážních terapií. Samotný bambus je také přínosem při mnohých chronických chorobách, včetně bolesti zad, artritidě, únavě, vysokém krevním tlaku, cukrovce, imunitě, neplodnosti, odvykání kouření a depresí. Stejně jako u mnoha milionů klientů po celém světě taky vašich klientů mohou bambusové masáže zbavit stresu a napětí z každodenního života. Aplikace masáží bambusovým nářadím zahrnuje hlazení, hnětení, tepání, mačkání, vibrace, tření a tlak na svalové struktury nebo měkké tkáně v lidském těle. To může také zahrnovat pohyby, které mají významný vliv na energetické systémy lidského těla. Použití masážního oleje nebo krému má značný vliv na snížení tření na pokožce.

 

Cena:

 

60minut                               1 200kč

Hřejivý Speciál Studia Kamila

Nevíte Kterou? vyberte si Hřejivý Speciál Studia Kamila – Ještě větší relax, odpočinek, propojení více technik, které Vás odnesou od každodenních starostí… určitě se dočkáte klasické masáže, lávových kamenů / horkého bambusu a Dornovy techniky.

 

Cena:

60minut                   1 400kč

Celostní Smyslná Masáž

Láskyplný vědomý dotek celého těla probouzející životní sílu a vitalitu. Blahodárný vliv na zdraví a pocit pohody, štěstí a spokojenosti. 

Tento elixír omlazuje a zkrášluje.

Varianta bez intimní masáže.

 

Délka trvání:    120minut 

Cena:                3 000kč

Tantra Masáž Muže

Rituál smyslného doteku, probouzející sexuální energii a uklidňující mysl, 

součástí je intimní masáž a na přání masáž prostaty. 

Na přání může být zakončena velkým tahem.

 

Délka trvání:                         150minut

Cena:                                     4 000Kč


Tantra Masáž Ženy

Rituál smyslného doteku, probouzející sexuální energii a uklidňující mysl. 

Jedná se o celostní smyslnou masáž zakončenou intimní masáží joni. 

Rituál propojuje s ženskostí a vede k porozumění tělu.

 

 

Doba trvání                        150minut

Cena                                   4 000Kč

Na přání možno:

Vaginální mapování

Technika pomalých a jemných doteků, jak pomoci ženám k lepšímu prožitku, lásce a vnímání při sexu. 

Odstraňuje tělesné i duševní jizvy, necitlivosti od porodů, zranění, operací nebo dokonce zneužívání. 

citace Denisy Palečkové, lektorka a spoluzakladatelka Tantra Spa Vinohrady: „Velká část žen, se kterými se setkávám, někde v hloubi těla a duše cítí, že by v životě i v intimní oblasti mohly a měly prožívat VÍC. Víc lásky, víc naplnění, víc smyslu, víc radosti, víc hloubky, víc vášně… V příručkách pro zlepšení sexuálního života se zpravidla setkáme s řadou technických návodů, které však z intimního života činí spíš zručnostní a sportovní výkon, než aby vedly k naplňujícímu milování a blaženosti. Zmiňované “tipy a triky“ se často míjejí účinkem proto, že cesta k prohloubení ženské sexuality nevede skrze silnější stimulaci, ale díky zvýšení vlastní citlivosti, ukotvení se ve svém středu, otevření se a odevzdání. Namísto přidávání technik a stimulace především ubíráme a rozpouštíme to, co hlubce a intenzitě prožitku blaženosti brání.“ 

Doba trvání:             150minut

Cena:                       3 000Kč

 

 

Anální mapování

Anální mapování provádím nejen mužům, ale i ženám. 

 

Anální mapování pomáhá odstraňovat naše bloky z minulosti, naše „zamrznutí“ a strachy. Ale nejen to – může pomoci s problémy s vyprazdňováním, při nesouladu mezi dáváním a braním, při obsedantně kompulzivní poruše a tendence mít vše pod kontrolou.

 

Postup je stejný jako při vaginálním mapování – i zde přecitlivělá místa a ta léčíme

 

Délka:     150minut

Cena:       3 000kč